Twin-Row

Twin-Row
Twin-Row

Pneumatyczny siewnik punktowy z talerzowym systemem wysiewającym.

Metoda wysiewu w dwóch liniach, przemiennie, dla zwiększenia wydajności.

 • Wysiewane ziarno

  Kukurydza, Słonecznik, Rzepak…

 • Rozstaw między rzędami

  75 do 80 cm

 • Liczba rzędów

  4 do 8 podwójnych rzędów

 • Przygotowanie gleby

  Klasyczne lub uproszczone

Ta koncepcja została rozwinięta przez filię MONOSEM w Stanach Zjednoczonych w 1992 roku i już od ponad 20 lat jest dostępna na rynku. Ta technologia wysiewu jest oparta na przemiennym rozłożeniu ziaren podczas wysiewu.

Ziarno jest wysiewane w dwóch liniach, odległych od siebie o dwadzieścia centymetrów zamiast w jednej linii. Możliwy rozstaw między rzędami wynosi 75 cm, 76,2 cm lub 80 cm.

Rozmieszczając lepiej ziarna na danej powierzchni, technika Twin-Row Sync-Row umożliwia zwiększenie obsady bez zwiększania konkurowania między sobą ziaren a przez to ma także wpływ na lepszą wydajność.

Zbiór odbywa się za pomocą klasycznych przystawek. Kolejną zaletą jest rozstaw między rzędami, który nie jest modyfikowany, dzięki temu nie trzeba zmieniać rozstawu kół ciągnika.

 

 

 

Szczegolne wlasciwosci 1 2 3 4

Aby ziarno było dobrze wysiane, musi najpierw być rozdzielone przez dobry aparat wysiewający. To dlatego MONOSEM wykorzystał całe swoje doświadczenie, aby skonstruować precyzyjny, prosty i niezawodny aparat wysiewający. Jakość wykonania sprawiła, że aparaty wysiewające MONOSEM są uznawane na całym świecie. MONOSEM jest referencją w zakresie wysiewu punktowego.

 

Aparat rozdzielający 1 2 3 4 5 6 7