APLIKACJE MONOSEM NA URZĄDZENIA PRZENOŚNE

APLIKACJA Monosem

Ta aplikacja, do bezpłatnego pobrania na smartfony/tablety z systemem Android i Apple, służy do wskazania ustawień przekładni dystansowej siewnika w zależności od pożądanej obsady. Po wprowadzeniu modelu siewnika i danych go dotyczących (modelu przekładni dystansowej, rozstawu między rzędami, liczby otworów tarczy wysiewającej), wystarczy wpisać pożądaną obsadę na hektar w celu uzyskania informacji o najbardziej dopasowanym przełożeniu na przekładni dystansowej. Wszystkie dane mogą być zapisane w pamięci dla późniejszego wykorzystania. Po przeprowadzeniu kalibracji i uzyskaniu wiedzy o danych technicznych siewnika (model siewnika, rodzaj przekładni dystansowej, rozstaw między rzędami, liczba otworów tarczy wysiewającej) użytkownik wskazuje pożądaną dawkę wysiewu (obsadę/ha lub odległość między wysiewanymi w linii ziarnami), aby uzyskać najbardziej dobrane przełożenie na przekładni dystansowej. Aplikacja proponuje przełożenie odpowiadające ściśle wskazanej potrzebie lub przełożenia niższe lub wyższe, najbliższe pożądanemu ustawieniu. Wszystkie dane są zapisywane w pamięci aplikacji i mogą być wykorzystane w przyszłości, możliwe jest zapisanie wielu ustawień. Aplikacja w taki sam sposób proponuje przeprowadzenie ustawień podsiewaczy nawozów i aplikatorów Microsem.

Aplikacja, która może być używana przez większość klientów MONOSEM
Aplikację można pobrać ze strony internetowej Google Apps i App Store. Aplikacja jest dostępna w 5 językach (francuski, angielski, niemiecki, rosyjski i polski). Można ją wykorzystać dla większości nowych lub starych siewników punktowych Monosem.

Dzięki tej aplikacji, MONOSEM oferuje znakomite narzędzie, które służy do szybkiego ustawienia większości pracujących siewników MONOSEM.

Makieta aplikacji na urządzenia przenośne

APLIKACJA
Monosem +

Jeszcze bardziej kompletna aplikacja jest dostępna tylko dla siewników ValoTerra.
Odkryj tę aplikację, podobnie jak całą łączność ValoTerra.