Przejdź do zawartości

EasyAdjust

maj 2023

Aplikacja, która ułatwi Ci ustawienia !

Aplikacje wspomagające regulację Monosem.EU i Monosem.US ewoluują! Odkryj teraz nową aplikację EasyAdjust, dla większej ergonomii, łatwości obsługi i nowych ustawień.

Sukces siewu zależy od prawidłowego ustawienia siewnika. Dlatego nowa aplikacja EasyAdjust wyróżnia się jako wielki sprzymierzeniec, który pomoże Ci określić odpowiednie ustawienia Twojej maszyny.

Korzystając z EasyAdjust, możesz w prosty sposób wyregulować znaczniki rzędów, przekładnie rozstawu nasion (gęstość nasion), ale także nawóz, Microsem, a nawet kombinację Microsem! Dzięki nowym ustawieniom, aplikacja ma być jak najbardziej wyczerpująca dla jeszcze dokładniejszego wykorzystania siewnika punktowego.

Po wypełnieniu charakterystyki siewnika (model siewnika, model przekładni dystansowych, międzyrzędzia, liczba otworów w tarczach itd.), wystarczy podać żądaną gęstość siewu, aby poznać odpowiednie ustawienie przekładni dystansowej.

Nowość !

Po stronie Microsem i nawozów wystarczy wybrać parametry dotyczące produktu, który chcemy zastosować, żądaną dawkę na hektar, a także parametry sadzarki. Aplikacja podpowie również najbardziej odpowiednie ustawienie napędu. Należy pamiętać, że dostępna jest biblioteka zawierająca najczęściej stosowane mikrogranulaty, co pozwala na łatwe znalezienie parametrów kalibracji.

Nowość w aplikacji: oferujemy teraz możliwość utworzenia konta użytkownika i zapisania tam wszystkich swoich ustawień, co ułatwi Ci kolejne zabiegi siewne. W ten sposób wszystkie ustawienia zapisane na indywidualnym koncie zostaną zachowane, nawet jeśli zmienisz telefon. Wystarczy, że ponownie połączysz się ze swoim kontem użytkownika!


Nowa aplikacja EasyAdjust jest dostępna bezpłatnie i w 15 językach (francuski, angielski, niemiecki, hiszpański, włoski itd.) na Androida i IOS. Aplikacje Monosem EU i Monosem US pozostaną dostępne przez ograniczony czas, aby umożliwić zapoznanie się z EasyAdjust.

Aby dowiedzieć się więcej, odkryjmy informację prasową :

dowiedzieć się więcej
aktualności

ValoTerra MultiSlide

Więcej informacji

Monosem Eternity

Więcej informacji

ValoTerra Ultimate – ASG

Więcej informacji

Wprowadzenie na rynek nowego siewnika ValoTerra

Więcej informacji

NOWA APLIKACJA MONOSEM PLUS

Więcej informacji

APARAT ROZDZIELAJĄCY ZIARNO VALOTERRA

Więcej informacji

FertiSmart & MicroSmart

Więcej informacji

SmartAccess

Więcej informacji