Przejdź do zawartości

ValoTerra MultiSlide

listopad 2023

Nowa konfiguracja dla jeszcze większych możliwości!

Z okazji targów Agritechnica, odkryj naszą całkowicie nową konfigurację: element siewny ValoTerra na ramie MultiSlide!

Rama MultiSlide wyróżnia się jako wszechstronne i bardzo dostosowawcze rozwiązanie dla rolników i przedsiębiorców. Jej główną zaletą jest system przesuwu, oferujący mnóstwo konfiguracji, aby dostosować się do różnych rozstawów międzyrzędowych.

Oto kilka jej kluczowych cech :

  • Łatwość transportu: Dzięki składanym skrzydłom, rama MultiSlide zmniejsza się do szerokości transportowej 3 metrów lub 3,50 metra, ułatwiając przemieszczanie się między polami.
  • Przesuwanie hydrauliczne: Systemy zaczepów zamocowanych na elementach siewnych i szyn zamocowanych na ramie pozwalają elementom przesuwać się na całej szerokości ramy, tworząc tym samym mnóstwo konfiguracji. Ponadto ten system minimalizuje występowanie luzów, co, w połączeniu z ograniczoną wagą ramy, sprawia, że jest kompatybilna z ciągnikami o średniej mocy.
  • Regulacja rozstawu międzyrzędowego: Rozstaw międzyrzędowy można regulować co 2,5 cm, oferując zakres od 45 cm do 80 cm, w zależności od konfiguracji. Szybka regulacja jest możliwa dzięki wyłącznemu systemowi drążków wyposażonych w blokadę osi bez pinezki.
  • Nawożenie: Rama MultiSlide może być wyposażona w system zakopywania nawozów do użytku z zbiornikiem umieszczonym z przodu.

Element ValoTerra połączony z ramą MultiSlide odpowiada na stałe zapotrzebowanie rolników i przedsiębiorców na adaptacyjność, dostarczając konkretnego rozwiązania dla pojęć produktywności i wszechstronności uprawowej.

dowiedzieć się więcej
aktualności

Monosem Eternity

Więcej informacji

ValoTerra Ultimate – ASG

Więcej informacji

Wprowadzenie na rynek nowego siewnika ValoTerra

Więcej informacji

NOWA APLIKACJA MONOSEM PLUS

Więcej informacji

APARAT ROZDZIELAJĄCY ZIARNO VALOTERRA

Więcej informacji

FertiSmart & MicroSmart

Więcej informacji

SmartAccess

Więcej informacji